Written by 12:51 pm Porady

Jak skutecznie i bezpiecznie otworzyć auto z kluczykami w środku

Zatrzaśnięte auto z kluczyki w środku można otworzyć, jednak nie każdy sposób, który kierowcy próbują wykorzystać w takiej sytuacji, jest skuteczny i bezpieczny. Przybliżamy najlepsze rozwiązanie na to, aby dostać się do samochodu, gdy zamek w jego drzwiach jest zablokowany, a kluczyki pozostawione na fotelu, w schowku lub w bagażniku.

Czy warto otwierać zatrzaśnięte drzwi samemu?

Mogłoby się wydawać, że sytuacja, w której nie można dostać się do pojazdu ze względu na zatrzaśnięcie w jego wnętrzu kluczyków, jest sporadycznym problemem. Nic bardziej mylnego! Nieustanny pośpiech współczesnego życia i pogoń za sprawami do załatwienia mogą przyczynić się do tego, że nawet najbardziej uważny kierowca pozostawi kluczyki w środku pojazdu. Większość modeli samochodów wyposażona jest z kolei w funkcję blokowania drzwi po upływie określonego czasu, aby zabezpieczyć auto przed kradzieżą. Jednocześnie, w przypadku zapomnienia przez kierowcę o zabraniu kluczyków ze sobą, blokada ta utrudnia również dostanie się do pojazdu jego właścicielowi. 

Jeśli to właśnie nas dotknie taka sytuacja, nie warto panikować. Zdenerwowanie nie tylko nie pomaga w znalezieniu skutecznego rozwiązania, lecz wręcz może przyczynić się do popełnienia błędów, często kosztownych w naprawie. Wszelkiego rodzaju próby samodzielnego otwierania drzwi samochodowych za pomocą prowizorycznych narzędzi czy szarpania się z zamkiem są zdecydowanie odradzane przez ekspertów, ponieważ mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Jeśli nie wymagają tego okoliczności, unikać należy również wybijania szyby. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie na pomoc firmy, w której ofercie znajduje się awaryjne otwieranie samochodu

Profesjonalna pomoc ślusarska

Specjaliści od awaryjnego otwierania samochodów, wyposażeni w nowoczesne narzędzia ślusarskie, zajmą się zablokowanymi drzwiami w sposób profesjonalny, precyzyjny, bezpieczny i skuteczny. Ze względu na staranne i umiejętne działania oraz zastosowanie odpowiedniego sprzętu, drzwi zostaną otworzone błyskawicznie, a po pracy fachowców nie pozostaną żadne ślady przeprowadzonych działań. W efekcie skorzystania z pomocy ślusarskiej zapłacimy mniej niż gdybyśmy musieli ponieść koszt napraw uszkodzeń powstałych w wyniku niewprawnych działań, a problem zostanie rozwiązany znacznie szybciej. Gdzie znaleźć dobrą firmę, która otworzy zatrzaśnięte drzwi samochodu w sposób awaryjny? Usługa ta znajduje się w zakresie prac Pogotowia zamkowego (https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/). Jest to rzetelna, licencjonowana firma, która od lat cieszy się zaufaniem klientów. Do wszelkich zleceń, które wymagają natychmiastowej interwencji ślusarskiej, pracownicy Pogotowia zamkowego przyjeżdżają tak szybko, jak to możliwe. Współpraca z Pogotowiem zamkowym to gwarancja skutecznej, natychmiastowej i profesjonalnej pomocy.

Artykuł partnera

(Visited 27 times, 1 visits today)
Close
VGH.pl