Written by 9:10 am Porady, Technologie

Serwis internetowy dla biznesmenów i amatorów

Każdego dnia powstaje mniej więcej 250 tys. nowych stron internetowych. To około 175 na minutę! Szacuje się, że liczba wszystkich stron w sieci na listopad 2023 to nieco ponad 2 miliardy, czyli dwa tysiące milionów stron! Nie ma chyba tematu, o którym nie stworzono strony internetowej. Część z tej ogromnej liczby stron to serwisy tematyczne, przypisane jednej dziedzinie. Ale są też serwisy internetowe zawierające szeroki wybór działów i tematów w nich opisanych. Przybliżymy Wam dziś właśnie jeden z takich serwisów.

Ciekawa strona internetowa

Serwis https://express-service.pl, bo o nim mowa, rozpoczął swoje życie w 2019 roku. Powstał w celu udostępnienia platformy dla wszystkich zainteresowanych do promocji swoich zakładów, przedsiębiorstw, umiejętności, produktów lub zainteresowań.

  • Właściciele biznesów mogą opublikować tu artykuły opisujące i reklamujące ich firmy.
  • Profesjonaliści mają szansę pochwalić się swoimi umiejętnościami i przedstawić możliwości współpracy, dla osób poszukujących danego typu usług.
  • Pasjonaci i hobbyści znajdą tu możliwość opisania swoich zamiłowań i zainteresowania nimi innych.
  • Początkujący blogerzy i amatorzy pisania mogą umieścić tu swoje dzieła i zyskać pierwsze elementy do swojego portfolio.

Jeśli jest cokolwiek, co chciałbyś opisać i udostępnić innym do przeczytania, możesz to zrobić właśnie na tej stronie.

Kategorie wpisów

Aktualnie dostępne jest pięć kategorii, w których można umieszczać swoje wpisy. Są one tak wybrane, aby móc je przyporządkować do znacznej większości tematów, jakie mogą się tam pojawić. Dostępne kategorie to:

  1. Dom i ogród – w tej kategorii można opublikować artykuły na wszystkie tematy związane z budową, urządzaniem czy prowadzeniem domu. Poradniki dotyczące zakupu mieszkań, pomysły na umeblowanie łazienki czy ciekawostki na temat najnowszych trendów wnętrzarskich. Druga część tej kategorii to podpowiedzi dla osób szukających inspiracji do swojego ogrodu czy porad dotyczących konkretnych zagadnień ogrodniczych.
  2. Firmy – kategoria dla właścicieli wszelkiego rodzaju biznesów, chcących przedstawić zalety i sposób działania ich przedsiębiorstw. Ale nie tylko, bo znajdą się tam również poradniki jak uzyskać pomoc lub jak skorzystać z dotacji czy innych rodzajów pomocy, gdy jest się osobą prowadzącą działalność gospodarczą.
  3. Usługi – miejsce, gdzie znajdziemy podpowiedzi gdzie i czego szukać w sytuacjach wymagających rozmaitych świadczeń. Można również przeczytać, jak działają różnego rodzaju usługi i z czym się wiąże korzystanie z nich. Jeśli jesteś osobą świadczącą je, możesz umieścić tutaj tekst prezentujący i zachęcający do skorzystania z Twojej oferty.
  4. Hobby – kategoria dla miłośników, pasjonatów, fanów i wszystkich osób, które aktywny sposób poświęcają się swoim zamiłowaniom i chcą podzielić się tym z innymi. Akwarystyka, dyscypliny sportowe, podróże i wszystko inne co może sprawiać przyjemność w czasie wolnym – opisz to dokładnie i umieść swój wpis właśnie tutaj.
  5. Hyde park – jeśli jest jakiś temat, który chcesz poruszyć, a który nie pasuje do powyższych kategorii, zrób to tu. Można przybliżyć innym swoje ulubione miejsca na spędzanie wakacji, polecić przydatne programy komputerowe czy opisać ulubiony rodzaj potwora z książek fantasy.

Oferta serwisu

Gdy zdecydujesz się na publikację swojego artykułu, masz do wyboru dwie opcje. Jeśli chcesz, by zawierał on np. link do strony Twojej firmy lub produktu, którym chcesz zainteresować potencjalnych klientów, możesz za niewielką opłatą, umieścić taki właśnie wpis. Ale każdy wpis niemający w sobie żadnych odnośników, możesz to zrobić kompletnie za darmo! W ten sposób masz sposobność zaprezentowania swoich zainteresowań czy osiągnięć, zaistnienia w Internecie i wykorzystania tej platformy do budowania swojej marki.

Biorąc pod uwagę, jak istotne w dzisiejszych czasach jest zaznaczenie swojej obecności w sieci, zwłaszcza jeśli jest się właścicielem firmy lub przedsiębiorstwa, naprawdę warto skorzystać z możliwości, jakie daje ten serwis.

Źródło zdjęć https://elements.envato.com

Artykuł partnera

(Visited 49 times, 1 visits today)
Close
VGH.pl